Хали бери тело

Неверојатното тело на Хали Бери http://puls24.mk/index.php/link-foto-video/foto-video/foto/3237-neverojatnoto-telo-na-hali-beri. Оскаровката, 46 годишната, Хали Бери се појави на "Variety's Power of Women" во обичен црн фустан кој прекрасно го исцртуваше нејзиното тело.

На два различни настани во само два дена Хали Бери засени се околу себе Сепак, не е до изборот на фустанот само, зашто со вакво тело таа. Убавата Хали Бери го краси најновото издание на еминентното американско списание „Вог“.

Иако на фотографиите е облечена, сепак. Иако веќе наполни 50-ка, Хали Бери не старее. Особено не нејзиното тело. На нејзиниот Инстаграм профил има неколку докази за тоа. Згодната Хали Бери е доказ дека не морате да поминувате часови во теретана за да имате совршена линија. Згодната Особено не нејзиното тело. Почетна, Убавина и мода, Тело, Тајни за разубавување на славните убавици Џенифер Лопез Кетрин Зета Џонс Камерон Дијаз Хали Бери Синди.